Майстри спорту, чемпіони Європи та світу. Путівку у спортивне майбутнє десяткам плавців дала Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2. Попри вражаючі результати, інфраструктура школи залишає бажати кращого. Тут є проблеми зі стелею, покрівлею, плиткою та вікнами. Усі ці проблеми має на меті вирішити нова директорка. Хто ж вона? - далі у сюжеті.

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2, яка відома своїми вихованцями, які неодноразово підкорювали як українську та і світову першість - відтепер має нового директора. Ним стала депутатка Рівнеради від фракції "За майбутнє" Анна Хлистунова-Шарпар. Жінка пригадує, ця школа колись і їй дала путівку у великий спорт.

Очікує змін на краще і тренерський колектив. Кажуть головне зараз це знайти альтернативне місце для тренувань перед осінніми змаганнями, адже ремонтні роботи ось ось розпочнуться, а діти цей час втрачати не повинні - аби гідно представити свою школу на змаганнях.

Директорка ж каже, готова до тих викликів, які перед нею зараз стоять. Адже інфраструктура школи зараз знаходяться у стані, який бажав би кращого. Першим своїм завданням вважає створення для майбутніх чемпіонів відповідних умов для занять та тренувань.

Готовий підставити своє плече новій директорці і міський голова Рівного Олександр Третяк. Адже будь-які ремонтні роботи потребують значних коштів з міського бюджету.

Дана дитячо-юнацька спортивна школа виховала не один десяток майстрів спорту, чемпіонів: українських, європейських та світових змагань з плавання. Кошти на перші ремонтні роботи уже виділені. А на разі керівництво активно шукає місце, де спортсмени мали б змогу в цей час тренуватись.

Читайте також: У Рівному очищали водойму незвичним способом