У Рівному в парку відпочинку “Ювілейний” триває толока під назвою “ВОДА ЖИВА”. Організатори разом із небайдужими рівнянами виготовили 5 тисяч глиняних кульок з ефективними мікроорганізмами, які приведуть водойму у належний стан.

Організатори - ГО "Клуб Органічного Землеробства", мають на меті привернути увагу людей до проблем екології та долучити їх до участі в її оздоровленні. 

Вони планують поширювати такий метод очищення водойм. Рівняни можуть отримати цінний досвід, бути особисто причетними до всього процесу та в майбутньому реалізувати проекти очищення водоймищ у інших регіонах під назвою: «Вода жива».

Такий успішний досвід в екоактивістів вже є. В 2016 році очищали озеро в м. Лубни на Полтавщині, площею 4,3 га методом ЕМ-технології. Озеро було в жахливому стані. В нього зливали каналізаційні відходи міста тощо. Купатись було неможливо. Після його оздоровлення, озеро знову набуло природно-чистого, кольору та запаху. Його очистили без шкоди для природного середовища та людини. Технологія майбутнього.

Читайте також: Мешканці Клеванської громади нарікають на діяльність місцевого підприємства