Два роки тому на вулиці Севастопольській 16-річні Діана Петрук та Владислав Тарар потрапили під колеса автомобіля. Хлопець вижив, дівчина – ні. 15 січня відбулося чергове судове засідання. На ньому допитували свідків. Що розповіли очевидці - знає Яна Євтушок.

Смертельна автопригода у Рівному сталася ще третього листопада 2018 року. В ту ніч 39-річний Василь Самчук збив 16-річну Діану Петрук та її однолітка. Дівчина від отриманих травм загинула на місці, хлопець потрапив в реанімацію і досі знаходиться у важкому стані. Тоді у водія автівки виявили алкоголь у крові, який в чотирнадцять разів перевищував норму.

Сьогодні, відбулося чергове судове засідання, на якому допитували свідків. Один із них це Тарас Греко. Чоловік побачив, що на дорозі лежать люди і побіг до них на допомогу. За його словами, вулиця була повністю освітленою і тверезий водій мав би бачити людей за десятки метрів.

Додає, що Василь Самчук, навіть не намагався надати допомогу дітям. А коли приїхала поліція, він заснув у їхньому авто. Сам підсудний звинувачував свідка у тому, що він йому погрожував вбивством.

Рідні загиблої і досі не можуть стримувати емоцій. Не розуміють, чому обвинуваченому і досі не винесли вирок, а судову справу затягують.

Батько хлопчика Владислава Тарара каже, не можливо порахувати скільки минуло судових засідань. Адже адвокати обвинуваченого всіляко затягують судовий процес різними довідками щодо стану здоров'я підсудного.

Коли обвинувачений почує вирок - поки невідомо. Наступне засідання відбудеться в кінці січня. До слова, такий злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. 

Читайте також: У двоповерховому будинку в Квасилові горів дах