Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]

"Перший місцевий" став телекомпанією року за версією національної спілки журналістів Рівненщини

Церемонія нагородження відбулася у Дубенському замку. Про тих акул пера та мікрофона, які стали кращими з кращих в інших номінаціях, далі у сюжеті.

Кращі з кращих журналістів області з'їхалися до Дубна на нагородження від національної спілки журналістів Рівненщини. Спочатку - неформальне спілкування з міським головою Василем Антонюком. Журналісти з усіх районів Рівненщини дізналися про перспективи розвитку та туристичну привабливість Дубна. Крім того акули пера та мікрофону запитували про проблеми міста та шляхи їх вирішення. Далі екскурсія Дубенським замком і власне нагородження кращих. Прес-служба Оперативного командування "Захід" виборола перемогу серед прес - служб області.

Телекомпанія "Рівне 1" стала кращою цьогоріч.

Газету "Вісті Рівненщини" визнали кращою у номінації "Газета року". Інформаційний портал "Володимирець Siti" - став кращим "Інтернет-ЗМІ року"; "Українське радіо: Рівне" ПАТ НСТУ "Рівненська регіональна дирекція" - переміг у номінації "Радіо року". А кращим журналістом року визнали Інну Омелянчук, власного кореспондента газети "Урядовий кур'єр". 

Дивіться також: екстрим заради переглядів? Рівнянин проїхався на даху автомобіля

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: