Великдень - родинне свято. Однак, є чимало пенсіонерів, до яких не приїхали рідні, аби розділили теплоту цього дня. Саме для таких людей у Рівненському територіальному центрі соціального обслуговування провели Великодній захід. Тож, як це було, дивіться далі.

Близько півсотні одиноких пенсіонерів прийшли у територіальний центр соціального обслуговування, аби відсвяткувати Великдень. Спочатку вони співали Великодні пісні та читали вірші.

Отож Великдень та великодній святковий стіл, важко уявити без крашанок та писанок.

Після урочистої частини для пенсіонерів організували святковий обід. Поліна Демчук каже відчула себе наче у родинному колі.

Дуже приємно, всі дуже відносяться душевно до таких людей, поважають, і ми любимо їх, а вони нас.

По закінченню, усім присутнім роздавали паски. В захваті від цього і 89-річна пенсіонерка Марія Попельницька.

Я не знала, і я вже йшла додому і мені дівчата сказали, бабусю, а чому ви йдете додому, я кажу а куди? Кажуть ходіть сюди, тут концерт буде і я повернулась і прийшла. Все сподобалось, дивися пасочка, і тут паски, красота, ще такого не було, - розповідає пенсіонерка Марія Попельницька.

Керівництво закладу каже, радість пасхального свята приносять пенсіонерам уже декілька років поспіль.

Уже традиційно, щороку ми збираємо людей, які перебувають у нас на обслуговуванні до релігійних свят, до державних свят. От сьогодні ми їх зібрали до такого гарного свята Христового Воскресіння, - говорить директор Рівне нського територіального центру соціального обслуговування Лариса Степанюк.

Додає, надзвичайно приємно дарувати тепло тим, хто цього потребує. А таких людей у Рівному чимало. А тому радить кожному долучатися до благодійних справ і не забувати про близьких. 

Дивіться ще: шестеро діток за чотири роки. У подружжя з Рівного народилось дві пари близнюків (ВІДЕО)

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber