Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
ОТГ Рівненщини передали 3,4 тисяч гектарів землі

ОТГ Рівненщини передали 3,4 тисяч гектарів землі

Представники Держгеокадастру у Рівненській області та керівники Вараської, Повчанської, Олександрійської, Старосільської, Дядьковицької, Корнинської та Шпанівської об’єднаної територіальної громади підписали акти прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Мова йде про понад 3,4 тис. гектарів землі, з них проінвентарозованих цьогоріч - 2,3 тис.га.

"У минулому році проведено інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 10,9 тис га на території 25 ОТГ Рівненської області та передано у комунальну власність 28,1 тис.га. В 2019 році будуть продовжуватись роботи по інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності з метою їх передачі у комунальну власність ОТГ, розпочаті роботи на території ще 8 ОТГ Рівненщини," - каже начальник ГУ Держгеокадастру у Рівненській області Роман Мигаль.

За словами голови Олександійської ОТГ Миколи Шустова, земельні ділянки, які отримали у власність громад вже оформлені належним чином з кадастровими номерами та чіткими межами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОТГ Рівненщини заткнули за пояс Рівне - відмовилися від вивозу сміття містом (ВІДЕО)

"Тепер облікувавши всі свої землі, на місцях ми можемо ефективніше їх використовувати, для того щоб вигода для громади була більша," - каже він. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: