![Фото ілюстративне](/pics2/2003/i111931.jpg?1584889662)
Просимо всіх бути обачними та не відчиняти двері незнайомцям. Інтернетом шириться інформація, що група людей у спеціальних костюмах захисту може пропонувати продезінфікувати квартири та будинки. Під видом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини.
Будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на лінію «102».
Читайте також: На Млинівщині дезинфікують зупинки