Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині завершили огляд доріг (ФОТО)

На Рівненщині завершили огляд доріг (ФОТО)

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху провели весняний комісійний огляд автомобільних доріг національного, міжнародного та місцевого значення, вулиць та доріг міст, а також залізничних переїздів.

Поліцейські перевірили загальний стан дорожньо-транспортної мережі: покриття проїзної частини після зимового періоду року, технічні засоби організації дорожнього руху, у тому числі облаштування залізничних переїздів.

Огляд проводився у 2 етапи: з 20 до 31 березня – підготовчий, з 1 до 21 квітня – практичний.
Виявлені недоліки відображені в актах огляду.

Під час комісійного огляду патрульними складено 34 адміністративних матеріали у сфері безпеки дорожнього руху. Видано 30 вимог на усунення недоліків вулично-шляхової мережі, які безпосередньо впливають на безпеку дорожнього руху та 42 вимоги щодо автомобільних доріг.

Дивіться також: рівнянин викликав поліцію, бо погана дорога (ВІДЕО)

Усього направлено 9 листів до власників вулично-шляхової мережі та органів місцевого самоврядування щодо результатів проведеного комісійного огляду із зазначенням найбільш проблемних ділянок на вулицях і дорогах, які необхідно усунути.

Також патрульними обстежено 99 залізних переїздів. За результатами обстеження складено 1 адміністративний матеріал за незадовільне утримання та видано 1 вимогу на усунення недоліків. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: