Фото ілюстративне
Чоловіків підозрюють у хуліганських діях та замовленні вбивства.

Рокитнівський районний суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно двох жителів області, які вчиняли хуліганські дії. 

Прокурором у суді доведено, що в січні 2017 року, 25-річний житель Старого Села, що на Рокитнівщині, спільно з неповнолітнім односельчанином, грубо порушили громадський порядок, що супроводжувалось особливою зухвалістю та, із застосуванням заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень предметів (газовий балончик, інші невстановлені пристрої (пістолет) пристосований для відстрілу гумових куль, дерев’яні палиці), застосовуючи фізичне насильство, спричинили тілесні ушкодження двом жителям цього ж населеного пункту.

Читайте ще: поліція встановлює осіб, які викинули хліб на Радивилівщині (ФОТО)

Вироком Рокитнівського районного суду, який не набрав законної сили, обох жителів села визнано винними у вчиненні злочину та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. Одного з хуліганів, який на момент вчинення злочину був неповнолітнім, звільнено від відбування покарання з випробуванням та встановлено останньому іспитовий термін, строком на 1 рік 6 місяців. Інший злочинець, відбуватиме покарання реально.

Також, цього ж жителя Старого села підозрюють у вчиненні інших злочинів, зокрема у замовленні вбивства 30-річного односельчанина та розбійному нападі.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber