В Рівненській області більшає сучасних медичних закладів. Завдяки співпраці зі Світовим банком в області з’явиться 89 сучасних амбулаторій.

 У двох селах, що на Гощанщині, зараз активно працюють будівельники. Ще в одному – невдовзі розпочнуться.

Так, у селі Бабин старе приміщення повністю реконструюють. Там вже укріпили коробку будівлі та зводять внутрішні перегородки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині замість старенького ФАПу з'явилася сучасна лікарська амбулаторія (ФОТО)

А в Тучині перший поверх місцевої лікарні перебудовують під сучасну амбулаторію. Зараз там працюють над переплануванням приміщення.

У селі Бугрин роботи із реконструкції невдовзі розпочнуться.

Зараз в області активно працюють над реконструкцією амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів. До кінця 2020 року їх має бути 89.

У двох селах Корецького району - Невірків і Велика Клецька - також реконструюють старі приміщення ФАПів, а невдовзі розпочнуться роботи ще й в Головниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На місце гінекологів – сімейні лікарні. Як у Рівному борються за кабінети?

Відтак, в селі Невірків будівельники зробили прибудову до вже діючого фельдшерсько-акушерського пункту. Старий ФАП, який знаходиться в незадовільному стані, планують знести. У селі Велика Клецька працівники теж добудували стіни майбутнього медзакладу. Приміщення старої амбулаторії укріплять. Невдовзі для жителів села Головниця розпочнуть реконструкцію старої амбулаторії.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber