Це не остаточна цифра, адже процес мобілізації постійно триває. Незважаючи на таку кількість призваних до лав ЗСУ медиків, усі лікарні Рівненщини продовжують працювати у звичному режимі.

Понад 38 тисяч медиків залишилися та продовжують надавати медичну допомогу в області. Окрім цього, працевлаштовуються і лікарі, які приїхали у наш регіон із окупованих територій та населених пунктів, де тривають бойові дії. Так, до Рівного релокували Луганський онкодиспансер. Сюди переїхали фахівці, а також перевезли обладнання, яке вдалося врятувати.

«Жоден медичний заклад не потерпає від того, що медичного працівника було мобілізовано. З початком повномасштабної війни лікарні Рівненщини продовжили надавати допомогу всім, хто цього потребує. Загальний ліжковий фонд по області становить понад 5 тисяч місць», - зазначив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Окрім того, у кожному медичному закладі Рівненщини є відповідальна особа, яка займається питаннями ВПО. Тепер людина може отримати допомогу там, де вона фактично знаходиться.

Читайте також: Як Рівненщина тримає медичний фронт в умовах війни