Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Фахівці оприлюднили результати замірів у повітрі, після вибуху на

Фахівці оприлюднили результати замірів у повітрі, після вибуху на "Колор СІМ"

Незначне перевищення ксилолу і толуолу було зафіксоване фахівцями Держпродспоживслужби на території селища Клевань, після вибуху на підприємстві "Колор СІМ".

Нагадаємо, подія сталась тиждень тому. В одному з приміщень підприємства стався вибух. Ніхто з людей не постраждав. Місцеві мешканці забили на сполох. Мовляв, внаслідок вибуху відбулись викиди шкідливих речовин у повітря. Скаржились на погане самопочуття. У п'ятницю, 18 жовтня фахівці лабораторного центру відібрали проби повітря у кількох точках Клевані. Вже встановлено, що було невелике перевищення ксилолу і толуолу біля гуртожитку у Клевані. У інших точках, все у межах норми. Фахівці провели заміри повітря і у суботу, 19 жовтня. Жодних перевищень взагалі не виявлено.

Лабораторні дослідження у суботу вранці не виявили ніяких перевищень гранично - допустимої концентрації шкідливих речовин. Тобто атмосферне повітря у суботу на межі житлової забудови біля "Колор СІМ" - відповідало вимогам санітарного законодавства. На даний час, підстави говорити, що вони постійно забруднюють не має. Тому, що лабораторні дані не показують, що є постійно забруднення, - розповів начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства в області Василь Тонконоженко. 

До теми: зачиняли вікна і не виходили з дому: на скандальному підприємстві у Клевані стався вибух

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: