Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дороги неподалік Рівного ремонтують холодним асфальтом (ВІДЕО)

Дороги неподалік Рівного ремонтують холодним асфальтом (ВІДЕО)

У Рівному ремонтують дороги навіть при морозі. У службі автомобільних доріг кажуть, працюють за новою технологією. Використовують особливий асфальтобетон сприятливий до низьких температур. Тепер дорожники лататимуть ями за будь-якої погоди. Про переваги унікальної технології та скільки це коштує, дізнавались наші журналісти.

Погода морозна та вітряна. Температура повітря -6, а працівники Рівненського облавтодору ремонтують дороги. Пояснюють, це не через запізнення. Просто використовують нову технологію аварійного ремонту холодним та гарячим асфальтобетоном.

Ремонтують глибокі ями, які можуть стати причиною дорожньо-транспортних пригод. Аби автошляхи довго слугували, їхній ремонт здійснюють із дотримання усіх технічних норм.

Майстер бригади Олег Гожик каже, працює з командою 7 чоловік цілий день. Розповідає, основне чим відрізняється літній ремонт доріг від зимового - це температура.

Виготовляється особливий асфальт на заводі Рівненського облавтодору за спеціальною технологією з використанням хімічних добавок та модифікаторів. У холодному асфальтобетоні бачать більше переваг ніж у гарячому. Хоч він і дорожчий у півтора рази.

Аби знизити ризики аварійності в зимовий період, такі ремонти доріг триватимуть по всій області. Першочергово на трасах міжнародного значення після чого і на дорогах загального користування.

Дивіться також: 

Чи потрібен Рівному новий мікрорайон? (ВІДЕО)
 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: