Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чому не можна заводити стосунки на роботі? Всі недоліки службових романів

Чому не можна заводити стосунки на роботі? Всі недоліки службових романів

Часто на роботі між колегами може виникати легкий флірт, проте не варто щоб він переростав у службовий роман. Чому саме?

 На роботі не варто заводити службовий роман, тому що такі відносини часто призводять до проблем в колективі і навіть є ймовірність, що вам доведеться звільнитися, якщо щось піде не так.

Чому так відбувається? Те, що люди заводять романи в стінах своєї фірми - це цілком нормально, адже саме там вони проводять більшу частину свого життя. Проблема в тому, що будь-який роман розвивається за певним сценарієм, який може включати в себе і взаємні докори, і розчарування, і з'ясування відносин, і охолодження, відторгнення, і навіть аж до ненависті. Коли все це відбувається в звичайному житті, не на роботі, то партнери можуть просто розбігтися, просто не бачити один одного і припинити спілкування.

Як перевірити чи підходите ви один одному: сумісність закоханих

Але що робити, якщо вони - співробітники? І їм необхідно спілкуватися? А якщо вона - головний маркетолог, а він - менеджер відділу продажів? Або ще гірше, якщо екс-закохані - начальник і підлеглий?

Ще одна складність полягає в тому, що хтось із партнерів може почати вимагати особливого ставлення до себе, нехтувати посадовими обов'язками, не виконувати умов контракту - "адже ти мене любиш, значить пробачиш!".

Також небезпечні відносини між співробітниками організацій, які співпрацюють між собою. У такому випадку, якщо ваша любов пройде, є ризик зіпсувати робочі відносини між цілими організаціями.

Тому, перш ніж заводити службовий роман, задумайтеся про можливі його наслідки. Краще відразу спуститися з небес і не будувати плани на шефа або співробітника, адже це може призвести до незворотних наслідків і може навіть коштувати вам кар'єри.

Небезпечні татуювання та їх значення: 8 малюнків яких краще уникати

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: