Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Грамотне харчування, в залежності від вашого сну

Грамотне харчування, в залежності від вашого сну

Дієтологи давно вже зійшлися на думці, що індивідуальність людини - основа при формуванні правильної системи харчування. Немає правила, яке підходить абсолютно всім. Однак є режими, який можна сформувати виходячи зі своїх особливостей. Сон і харчування - основа цього графіка.

Перш за все постарайтеся налагодити харчування по дробовому принципу, розділивши прийоми їжі,як мінімум на 4 рази на добу. Далі, розділіть прийоми їжі відповідно зі своїми особливостями режиму дня

pic

1. Будь-о котрій ви прокинулися, сніданок слід відкласти приблизно на годину. Це-максимум, можна обмежитися трьома чвертями години.

2. Далі їмо наступним чином: між прийомами їжі має бути не менше двох з половиною годин, максимум три з половиною - орієнтуйтеся на комфортність організму.

3. Не вечеряєте пізно? Правильно робите! Чотири години до сну - найкращий вибір для вечері. Однак за пару годин до відходу до сну можна побалувати себе невеликим перекусом: кефір або листя салату відмінно підійдуть.

4. Неважливо в скільки ви лягаєте спати, після десятої вечора їсти не рекомендують. Ви ризикуєте уповільнити метаболізм, надмірно напружити ШКТ і взагалі доставити організму неприємності і зайву роботу. Енергії з цієї їжі ви точно не отримаєте. І взагалі, намагайтеся лягти спати не пізніше одинадцятої вечора.

Всього чотири правила - і ваш режим буде ідеальним!

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: