Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Якщо ви прокидаєтеся вночі, то у вас можуть бути проблеми

Якщо ви прокидаєтеся вночі, то у вас можуть бути проблеми

Ви прокидаєтеся ночами в один і той же час і вже втомилися гадати, що відбувається з вашим організмом? Тоді прийшов час це з'ясувати. У китайській медицині є своєрідний біологічний годинник нашого організму, які допоможуть визначити, проблеми в якому органі не дають вам спати або які емоції будять вас посеред ночі.

1. Вам складно заснути в період з 21.00 до 23.00

pic

В цей час проявляють активність кровоносні судини. Якщо вам складно заснути в цей час, то у вас можуть бути проблеми з імунітетом, надниркові залози і щитовидної залози. Психологічними факторами, які ускладнюють сон в цей час, є стрес, розлади в думках і зацикленість на власній персоні.

2. Ви прокидаєтеся з 23.00 до 1.00

pic

В цей час активний жовчний міхур. Цей орган відповідає за переробку жирів, які ви спожили протягом дня. Якщо ви прокидаєтеся в цей час, то потрібно включити в раціон більше правильних, корисних жирів. Якщо ви за щось засуджуєте себе або інших, то у вас також можуть бути проблеми зі сном в цьому проміжку.

3. Ви прокидаєтеся з 1.00 до 3.00

pic

Час активності печінки. Якщо сон порушується в цьому проміжку, то ви даєте занадто велике навантаження на цей важливий орган. Прийшла пора знизити споживання алкоголю і переглянути раціон харчування, щоб уникнути проблем. Злоба, гнів і відчуття провини також заважають спати в цей час.

4. Ви прокидаєтеся з 3.00 до 5.00

pic

В цей час легені накопичують кисень, щоб передати його іншому органу. У ці ж години люди відчувають смуток, печаль, горе. Якщо ви прокидаєтеся, то в наявності яскрава ознака депресії. Щоб виправити ситуацію, потрібно перейти на здорове харчування і побільше дихати чистим повітрям.

5. Ви прокидаєтеся з 5.00 до 7.00

pic

Активується товстий кишечник, тому немає нічого дивного в тому, що ви прокинулися, адже саме в цей час у вас можуть бути позиви сходити в туалет. Щоб прибрати проблему, пийте побільше води. Емоційно ж вам заважає безвихідна ситуація, в якій ви перебуваєте.

Спіть спокійно і будьте здорові!

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: