Плануєте ремонт чи вже зайнялися ним, чи просто цікавитеся будівельним напрямком? Тоді ви не можете пропустити Будівельний ярмарок від ТРК Рівне1. Вже 29 вересня на Майдані Незалежності о 13:00 на вас очікують представники різних галузей будівництва, розіграші, подарунки та розважальна програма.

Генеральний партнер ЖК АРЕНА розіграє два сертифікати по 2000 грн. на покупку в будь-якому магазині ТРЦ АРЕНА.

Завдяки магазину «Бобер» та «Добрий господар» кожен зможе спробувати вирізати скульптуру з дерева. Магазин «San Marco» розіграє білу італійську фарбу, «Фабрика Жалюзі» 1000 грн. на покупку жалюзі, магазин «Століт» знижку 8% на утеплення, магазин «Паркет-Ламінат» розіграє знижку на 5, 10 та 15%, Акватон техно розіграє фільтр для води.

Також, ви матимете змогу виграти балабас від Балтік Хаус та сфотографуватися із зірками баскетбольного клубу БК Рівне .pic

Свою продукцію та послуги вам представлять:

- Віконд – вікна, вхідні та міжкімнатні двері, ворота.

- Бобер та Добрий господар - інструменти, електроінструменти, перфоратори, шуруповерти, дрилі, компресори, видаткові матеріали та ін.

- Кarcher (Керхер) - прибирання, миття та чищення салонів авто технікою Karcher, продаж техніки Karcher, ремонт техніки Karcher, техніка Karcher.

- Теплосфера – системи опалення, сонячні колектори, теплові насоси, системи вентиляції та ін.

- Стахема – лакофарбова продукція.pic

- San Marco – декоративно- оздоблювальні матеріали.

- Магазин "Паркет-Ламінат" – підлогове покриття.

- Євротон – облицювальна цегла.

- Фабрика жалюзі – ролети та жалюзі.

- Балтік Хаус – меблі.

- Реал Україна – гідроізоляція бетону.

- Рівне металком – пошиття спецодягу.

- ТМ Століт – утеплення.

- Акватон техно – фільтри для води.

- Кіма – матраци.

- ФОП Велетик І.Д. – дерев’яні сходи.

А ще на вас чекає виступ учасниці шоу «Голос країни» - Анастасії Янцур та інші музикальні гурти. Тому, не пропусти подію, яка подарує безліч подарунків, вражень та емоцій!