Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Третій та четвертий енергоблоки Хмельницької атомної електростанції таки добудують

Третій та четвертий енергоблоки Хмельницької атомної електростанції таки добудують

Третій та четвертий енергоблоки Хмельницької атомної електростанції таки добудують. Це вкотре пообіцяв президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський. Нарешті став відомий і рік початку будівництва. Щоправда йому передуватиме чимало підготовчих робіт.

На місці ще не збудованих третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС - нині затишшя. Енергетики розповідають ремонти тут проводять постіно, і недарма. Місяць тому столичні ревізори, дали добро на початок відновлювальних робіт на енергоблоках. Активно їх добудовуватимуть вже у 2011 році.

Не проти, добудови третього та четвертого енергоблоків ХАЕС і міжнародні експерти місії МАГАТЕ. Тиждень тому, вони перевіряли атомну станцію на дотримання норм безпеки. Результат, кажуть атомники, перевершив сподівання.

Першочергово енергетики повинні виконати ще чимало підготовчої роботи. І вже до кінця цього року планують підготувати програму громадських слухань, аби провести їх у 2009 році. Далі за графіком - референдум серед місцевого населення. Саме люди і вирішать бути чи не бути, на Хмельницькій Атомній станції чотирьом енергоблокам.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: