Які властивості натяжних стель можна віднести до плюсів?
Позитивних якостей у натяжних стель досить багато, не дарма ж вони такі популярні.
Перш за все, вони дуже красиво виглядають: ідеально рівна і гладка поверхня відразу створює приємне враження. А якщо врахувати, що за ними можна заховати всі дефекти стелі, то ця якість взагалі неоціненна.
Як колір, так і фактура поверхні можуть бути різними: тканинними або плівковими, які, в свою чергу, можуть бути глянцевими, матовими і сатиновими.
Важливою характеристикою для спальні є екологічна безпека використовуваних матеріалів. Влаштовують такі стелі і з гігієнічної точки зору - ретельне і часте прибирання їм не потрібнеа, так як вони несприйнятливі до пилу і забруднень.
Конструкція стель при правильній експлуатації дуже довговічна, тому періодичних ремонтів і оновлення вони не потребують.
На належній висоті у натяжних стель і звукоізоляційні властивості хороші, що актуально для спальні, де хочеться тиші.
Дивує феноменальна стійкість до вологи: з натяжними стелями можна не боятися затоплень і псування майна, стін і підлоги. Вода збереться на внутрішній поверхні стелі, розтягуючи її, і дочекається, поки її відкачають фахівці. Зовнішній вигляд при цьому ніяк не постраждає.
Чи існують недоліки у натяжних стель?
Їх набагато менше, ніж переваг, але про них необхідно знати.
Найголовніший мінус - в схильності механічних пошкоджень. Будь-який гострий предмет може їх прорізати, наприклад, зачепити стелю можна, пересуваючи меблі, дитина може підкинути вгору іграшку.
Також можна відзначити, що відбувається зменшення висоти приміщення. Воно хоч і невелике, але для низьких стель помітне.
Самостійна установка натяжних стель неможлива, її творять тільки фахівці з відповідним обладнанням та досвідом роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як заощадити на плитці в санвузлі: практичні поради рівнянам