Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дощі йдуть - будинки топить

Дощі йдуть - будинки топить

Дощі йдуть - будинки топить. Ґрунтовими водами, та стоками вже більше тижня затоплений підвал однієї з багатоповерхівок у центрі міста. Комунальники спромоглися викачати лише половину. Мешканці розповідають, підвали заливає вже кілька років поспіль. А будинок тим часом почав тріскати. Чи впаде - дізнавався Дмитро Леонтіюк.

Жертвами комунальної недбалості стали кілька десятків мешканців ціїє багатоповерхівки у центрі міста. Підвал будинку регулярно затоплює, розповідають рівняни. Якщо грунтові води з горем навпіл комунальники ще викачують, то з каналізаційними стоками, на їх переконання, не бореться ніхто.

Від води страждають мешканці квартир і на останніх поверхах. В оселі Володимира Козлюка на п’ятому поверсі сирість і пліснява стали звичною картиною. Тут ще минулоріч тріснула стіна, розповідає чоловік.

Начальник ЖКП, в чиєму віданні знаходиться цей будинок, переконує про тріщини ні сном ні духом. А про затоплений підвал знає, Однак каже, його затоплення - це скоріш вийняток, ніж правило. І додає, серйозних наслідків від такого підтоплення не буде. вентилируемые фасады

Аби допомогти цим людям, на переконання комунальника, потрібно встановити спеціальний насос у підвалі. З проханням виділити на нього грошей вже звернулися до керівництва міста, проте рішення досі не прийняте.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: