Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Млинову виповнюється 500 років

Млинову виповнюється 500 років

Подарунок для усіх млинівчан. Районному центрові Млинів виповнюється 500 років. Вперше селише на річці Іква згадується в документах про перехід Млинова від одного феодала до іншого. Саме з річкою пов'язана і назва поселення. Історики припускають, що колись на цій території було чимало водяних млинів.

До ювілею рідного селища місцеві науковці вирішили провести наукову конференцію. Кажуть, за півтисячолітній вік Млинова, в його історії з'явилося чимало білих плям. Місцевий краєзнавець та письменник Євген Цимбалюк історію селища виклав у своїх книгах.

Вперше селище згадується, коли польський король Сигізмунд І подарував Млинів кременецькому наміснику Якову Монтовту. Самі ж млинівчани, історію селища пов'язують передусім з князями Ходкевичами. Саме за їх панування населений пункт розвивався найбільше. До нині в Млинові зберігся і їх палац, в якому розмістився місцевий музей.

Ювілей рідного селища млинівчани святкуватимуть кілька днів. До знаменної дати готувалися заздалегідь.

Протягом вихідних у Млинові відбудуться ярмарок, концерти, спортивні змагання та інші масові заходи. Тому млинівчани запрошують усіх охочих у гості.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: