Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Зникла інтрига навколо імені єдиного кандидата на посаду міського голови Рівного від Блоку Юлії Тимошенко

Зникла інтрига навколо імені єдиного кандидата на посаду міського голови Рівного від Блоку Юлії Тимошенко

Зникла інтрига навколо імені єдиного кандидата на посаду міського голови Рівного від блоку Юлії Тимошенко. Сьогодні усі четверо БЮТівців, які претендують на це крісло, заявили - вони самовисуванці. Цю інформацію підтвердили і в міському тервиборчкомі. Натомість голова фракції БЮТ в обласній раді наполягає - єдиний кандидат від біло-сердешних - це депутат обласної ради Станіслав Савінський.

Кандидат на посаду міського голови від БЮТ - Станіслав Савінський. Не втомлюється повторювати голова фракції Микола Кучерук. Савінський єдиний, хто може використовувати у виборчих перегонах символіку біло-сердечний, а головне представляти інтереси цієї політичної сили, запевняє головний БЮТівець обласної ради. Для цього навіть спростили процедуру висування єдиного кандидата від блоку на крісло міського голови.

Натомість у міському ТВК цю інформацію пояснють, БЮТ не має єдиного кандидата. Пан Савінській, як і три інші представники цієї політичної сили - самовисуванець.

Відтак стати офіційно БЮТівським кандидатом Савінський вже не встигне, пояснюють у тервиборчкомі. Він, як і його колеги, може лише сподіватися на підтримку своєї політичної сили.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: