Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Роботу рівненських чиновників потрібно удосконалювати

Роботу рівненських чиновників потрібно удосконалювати

Роботу рівненських чиновників ротрібно удосконалювати. У цьому впевнені представники уряду з польського міста Пйотркув Трибунальський. П'ятеро експертів з партнерського міста приїхали в обласний центр у рамках спільного проекту Рівненської міської ради та польського міста-побратима. На другому етапі співпраці чиновники обговорили спільні недопрацювання та запропонували їх вирішення.

Співпраця Рівненської міської ради та чиновників з польського міста Пйотркув Трибунальський триває вже 10 років. Усе задля переведення системи управління на сучасніші тенології та налагодження роботи бюро з роботи з мешканцями. Керуючий справами польського міста Богдан Мунік переконаний, співпраця на рівні керівників дасть найкращі результати.

Проект фінансується за кошти програми "Польська допомога 2008". Міністерство Закордонних справ Польщі у цьому році виділило 7 мільйонів доларів аби зміцнити роботу органів самоврядування.

Керуючий справами Рівненського міськвиконкому Святослав Власюк переконує, раніше співпраця з поляками була на рівні обміну делегаціями. Нині вона перейшла до практики. Польські фахівці провели низку семінарів для працівників міськради.

Польська делегація пробуде у Рівному 5 днів. Чиновники обіцяють, на цьому співпрацю не закінчити. Експерти з міста-побратима хочуть зробити все можливе, аби наблизити роботу рівненських чиновників до європейських стандартів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: