Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чому наречені гладшають після весілля?

Чому наречені гладшають після весілля?

Вчені з Даласького університету зробили висновки, що молодята, які щасливі в шлюбі, ризикують набрати зайву вагу, оскільки вагомої причини піклуватися про свою привабливість у них більше немає. Науковці чотири роки спостерігали за 160 сімейними парами і визначили взаємозв'язок між змінами ваги і рівнем сімейної задоволеності.

З'ясувалося, що молодята, в яких не було серйозних розбіжностей і проблем у сім’ї, додавали у вазі. А от незадоволені своїм шлюбом - трималися напоготові і набирали набагато менше зайвих кілограмів, повідомляє girko.lviv.ua

Таким чином це означає, що щасливе одруження або заміжжя сприяє набору зайвої ваги, а це досить погано впливає на стан здоров'я. Озвучений американськими вченими результат змушує сумніватися у звичному переконанні про те, що якісні стосунки зміцнюють здоров'я. Може це й так, але фігурі вони точно шкодять. У випадку появи перших симптомів ожиріння потрібно проконсультуватися з лікарем, пройти всі необхідні обстеження.

Основна думка вчених, що виступають за підтримку шлюбу, полягає в наступному: сімейні пари ставляться до свого здоров'я більш уважно - вчасно приймають лікарські препарати і дотримуються графіків регулярних медичних оглядів.

Як наслідок - хороше самопочуття і збільшення тривалості життя чоловіка і жінки. Дослідники ще раз нагадали, що вдалий шлюб впливає на фізичний та емоційний стан, однак вони рекомендують пам'ятати про негативні наслідки, які приховують у собі зайві кілограми.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: