У селі Городок, що у Рівненському районі, на фасаді місцевої школи відкрили меморіальну дошку колишньому учневі закладу – захиснику України Тарасу Прончуку.

Молодий хлопець загинув під час проведення антитерористичної операції у лютому цього року. Йому було тільки 19…

На подвір’ї школи з цієї нагоди зібралися рідні й друзі, учні, вчителі, учасники АТО, духовенство, керівництво Рівне нської райдержадміністрації. До меморіальної дошки було покладено квіти, пам’ять Героя вшанували хвилиною мовчання.

Тарас Прончук народився шостого серпня 1997 року у селі Хотин Рівне нського району Рівне нської області. З 5 до 9 класу навчався у Городоцькій школі, після чого вступив до Рівне нського технічного коледжу НУВГП.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

До лав Збройних сил України був призваний у листопаді 2015 року. Тарас Прончук служив на посаді кулеметника батальону морської піхоти. 16 лютого цього року старший матрос Тарас Прончук загинув від ворожої кулі у зоні проведення АТО під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України.

За самовіддане виконання військового обов’язку Президент України посмертно нагородив Тараса Прончука орденом «За мужність» III ступеня.

Інформує прес-служба Рівне нської ОДА.

picpic