Кажуть, що є подарунки, які несуть негативну енергетику. Якщо ви людина не забобонна, то можете не звертати увагу на такі застереження. Але раптом той, кому ви хочете зробити подарунок, зовсім іншої думки? Щоб не потрапити в халепу, варто знати правила дарування, і те, які подарунки презентувати не варто.

Годинники принесуть сварку

Всі знають, що годинник дарувати не варто. Таке марновірство є не тільки в нашій країні. У Китаї, наприклад, вірять, що подарунок у вигляді годинника, буде відраховувати час до смерті людини. Якщо ж подарувати годинник близькій людині, то це обіцяє швидку сварку. Вважається, скільки годинник йтимуть, стільки і протримається разом. Як тільки годинник зупиняться - ваші шляхи розійдуться.

Перли - до сліз

По міфах древніх греків перлини - це сльози підводних німф. Перли - це символ сліз, страждань, печалі і самотності. Головне, не даруйте прикраси з перлів на день народження. Якщо хочете подарувати щось з перлів, тоді краще віддайте ту суму яка буде відповідати ціні майбутнього подарунка. Нехай ваш близька людина купить собі перли сам.

Все ріжуче і колюче - нещастя в будинок

До наших днів збереглося повір'я, що ріжучі та колючі предмети - ножі, ножиці, голки - ні в якому разі не дарують. Деякі люди побоюються приймати в дар навіть манікюрні набори, сережки-гвоздики і брошки. Вважається, що ці предмети приносять нещастя в будинок. З іншого боку, на Кавказі, наприклад, цілком прийнято дарувати холодну зброю, особливо, дорогоцінну.

Гаманець - тільки з грошима

Не можна дарувати порожній гаманець (в нього обов'язково слід вкласти купюру або монету), а також не дарують порожніми валізи, сумки. Їх, відповідно, слід хоча б злегка наповнити чимось відповідним. Інакше, той, хто приймає такий подарунок може втратити свою грошову удачу.

Дзеркало - негативні емоції і погана енергетика

Цей предмет завжди вважався містичним, тому не варто приймати його і дарувати. До сих пір актуально повір'я, що людина, одного разу відбившись в дзеркалі, залишає в ньому шматочок своєї душі. Таким чином, в подарованому дзеркалі залишаються негативні емоції і негативна енергія, хто дарує. Перед тим, як користуватися подарованим дзеркалом, варто промити його проточною водою і покласти в темний шафа на кілька днів. Вважається, що після цих дій дзеркало стане нейтральним.

Тапочки - до розлуки

Забобонні люди побоюються купувати тапочки в подарунок своїм половинкам. Вважається, що подарована взуття неодмінно призведе до розлуки. Адже взуття асоціюється з дорогою. Інша прикмета, пов'язана з тапочками, звучить ще сумніше. Відомо, що тапочки нерозривно пов'язані з таким сумним подією, як похорон.

Фігурки птахів обіцяють занепокоєння і неприємності

Чому не дарують фігурки сорок, ворон, болотних птахів і голубів? Згідно з повір'ям, птиці обіцяють занепокоєння і неприємності. Птах - символ гучного, важкого і важкого шуму. Адже недарма вважається, що залетіла пташка в квартиру приносить з собою нещастя. Порцеляновий слоник з опущеним хоботом внесе в будинок смуток і важкі думки.

Квіти і книги до швидкого розставання

Щоб у нареченого з нареченою склалося щасливе сімейне життя, їм не можна один одному дарувати книги до весілля. Також не можна дарувати коханій дівчині жовті квіти, тому що жовтий колір - це колір розлуки. Також нещасливими вважаються гвоздики. Не можна збирати букет з червоних і чорних кольорів, це несе їх власнику швидку загибель.

Якщо все-таки дуже хочеться презентувати подарунок з нашого списку, не віддавайте його просто так, а як би попросіть за нього викуп.

Джерело: Zdorovia.com.ua