Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Україна презентувала емблему і слоган Євробачення-2017 [ФОТО+ВІДЕО]

Україна презентувала емблему і слоган Євробачення-2017 [ФОТО+ВІДЕО]

Емблемою пісенного конкурсу в Києві обрали червоно-чорне намисто. А гаслом Євробачення-2017, яке відбудеться у Києві в травні, стане "Celebrate Diversity", що українською означає "Шануймо розмаїття".

Зазначається, що переможцями відбору креативної концепції стали дві українські агенції Republique і Banda, які об'єдналися спеціально для цього проекту. Про це йдеться на офіційному сайті Євробачення-2017.

"Використання цього прекрасного та значущого логотипа, заснованого на традиційному оберегу, створює не лише відчуття історичності, але й сучасності – у зовнішньому вигляді та подачі. Оскільки ця тема є ключовою для команди Євробачення-2017, ми з нетерпінням чекаємо на фантастичне шоу у травні", – наголосив виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

Слоган Celebrate Diversity доповнює торішню тему Come Together.

"У нинішньому гаслі Євробачення є важливі для пісенного конкурсу цінності. Celebrate Diversity - про об'єднання Європи та країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об'єднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними", - йдеться в повідомленні.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд зазначив, що всіх об'єднає хороша музика.

pic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: