Для представників ділових кіл області відбудеться семінар «Нові підходи до ризик-менеджменту: погляд з боку фінського бізнесу».

Захід організовує Посольство Фінляндії в Україні спільно з представництвом фінської компанії «Orion Pharma» та Рівне нською облдержадміністрацією.

У ході семінару доповідачі поінформують про структуру й актуальні тенденції в економіці та зовнішній торгівлі, стан фінської економіки, вплив економічного уповільнення та санкції проти Росії, можливості для розвитку двосторонніх українсько-фінських відносин. Також говоритимуть про управління ризиками, страхове та перестрахове посередництво, управління людськими ресурсами. У заході візьмуть участь Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, представники фінських компанії «Orion Pharma» та «AON Ukraine».

Семінар відбудеться 18 листопада о 13.00 годині за адресою: м. Рівне , вул. Соборна, 112 (Бізнес-центр «Manhattan City Hall»). Більше інформації в управлінні міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації (тел. 635649, 050 4350742 – Ольга, email - dice@rv.gov.ua).

Для участі у заході необхідно заповнити анкету, що додається, і надіслати її на адресу управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації: dice@rv.gov.ua до 16.00 год. 17 листопада 2016 року. Довідково: Компанія «Orion Pharma» займається розробкою, виробництвом та просуванням на світові ринки готових лікарських продуктів, а також субстанцій для фармацевтичної індустрії.

Компанія «AON Ukraine» є провідним постачальником послуг у сфері управління ризиками, страховому та перестраховому посередництві і консультуванні з питань управління людськими ресурсами.

Про це повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА.