Товариський матч між командами "ВЕРЕС" та "Волинь" відбувається у Рівному на стадіоні "Авангард". Футбольне протистояння між цими двома командами - одне з найдавніших в історії українського футболу. Яким буде результат сьогоднішнього Волинського дербі - слідкуйте он-лайн.

Головний тренер: Кварцяний Віталій

0' Свисток арбітра. Початок матчу.

1' Активно атакують гравці "Волині". "Верес відбирає м'яч.

2. Волошинович відбирає м'яча, атакує ворота. Простріл. Невдало.

4' Знову м'яч у рівнян. Передача на Борзенка.

6' Небезпечний момент. Гра біля воріт "Вереса". Волиняни не реалізували задум.

8' Боротьба за м'яч. "Волинь" розігрує паси.

10' М'яч у рівнян. Футболісти розігрують м'яч.

11' М'яч у Гвелеціані. У підкаті добре грають "вересівці".

13' Зозуля виносить м'яч подалі від воріт. Травмувався Кучер. Медики вийшли на поле.

14' Бобко пробиває у ворота "Вереса". М'яч пролетів вище воріт.

16' Орловський опинився на газоні. Пас на Довбика. Волиняни втрачають м'яч.

17' Волиняни відводять мяч, пас на голкіпера. М'яч у "Волині"

19' "Волинь" атакує. Рівняни відбирають м'яч. Степанюк відбирає м'яч, атакує. Удар! М'яч пройшов мимо воріт.

20' Небезпечна гра у Волошиновича. Штрафний для волинян.

22' Порушення правил проти Орловського. Гра триває.

23' "Верес" атакує ворота "Волині". Удар" Не проходить м'яч. Арбітр фіксує порушення правил. Гра триває.

27' Небезпечний удар у ворота "Вереса". Голкіпер рятує ситуацію.

28' М'яч у Орловського. Удар. Степанюк відбиває м'яч від воріт. Арбітр призначає кутовий.

29' У "Волині" заміна. Замість Калініна на поле виходить Горопевшек.

30' "Верес" атакує ворота волинян. Удар. Штанга рятує "Волинь" від голу.

35' "Волинь" атакує ворота господарів. Когут рятує ворота від удару.

36' Волиняни не здаються. Удар. Знову гравці "Вереса" рятують свої ворота.

37' "Верес" атакує. Степанюк з м'ячем. Аут.

38' Футболісти борються за м'яч. Аут для "Вереса". Гра триває.

40' У боротьбі за м'яч Орловський падає на газон. Суддя не фіксує порушення. Гра продовжується.

42' "Верес" атакує. Суддя фіксує положення поза грою. Мяч у ворота гостей не зараховано.

44' Гравець "Волині" врізався у спину Степанюку, втім арбітр не фіксує порушення. Вболівальники не задоволені.

45' ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШИВСЯ З РАХУНКОМ 0:0.

ПОЧАТОК ДРУГОГО ТАЙМУ

У "Вереса" заміна. Замість Волошиновича на поле вийшов Сергійчук.

Заміна у "Волин". Неділько замість Кічака, Гуменюк замість Фаворова, Харатін замість Бобка, Шаповал замінив Зубейка.

46' М'яч у гравців "Волині".

47' Невдало зіграв Богданов. Футболісти борються за м'яч.

50' Богданов пробиває штрафний. М'яч пролітає мимо воріт.

51' Герасимець з м'ячем, прострілював. М'яч не долетів до воріт. Гравці "Волині" відводять м'яч від воріт.

56' Порушення правил проти гравця "Вереса". Гра триває. Аут. Неприємна ситуація. Хлопці, які подають м'яч випадково влучила у гравця "Волині". На неспортивну поведінку волинянина реагує суддя, далі все спокійно. М'яч на полі, гра триває.

58' Аут викидає гравець "Волині". Кидає прямо на штрафний майданчик. БОренко вибиває м'яч.

59' Боротьба за м'яч у центрі поля. М'яч у гостей. Неточна передача Непляха. Аут. Гра триває.

60' Серія помилок. М'яч у Степанюка, пас на Сергійчука. Удар! Невдало, м'яч пролетів повз ворота волинян.

62' Штрафний для рівнян.

63' Володимир Мазяр проводить колективну заміну.

66' Гравець "Волині" опинився на газоні.

67' штрафний у ворота "Вереса". Рівняни пропускають. ГОЛ у виконанні Горопевшека! 1:0 на користь "Волині".

72' Рівняни атакують ворота суперника. Сергійчук з м'ячем. Аут для рівнян. Гра біля воріт "Волині". Пінчук відбиває м'яч.

74' Андрій Ралюченко забиває м'яч у ворота суперника. 1:1 "Верес" зрівняв рахунок. 76' Рівняни знову атакують ворота "Волині". Небезпечний момент. Удар. Волиняни відібрали м'яч.

79' Пінчук викидає м'яч з-за бокової. Гравці борються за м'яч.

83' Порушення правил. Один з гравців "Волині" опинився на траві.

84' Суддя призначає жовту картку.

85' Сергійчук з м'ячем. Атака воріт "Вереса". Боротьба за м'яч. Сергійчук знову намагається атакувати. Волиняни відбивають м'яч від воріт.

86' Волошинович з м'ячем. Атака воріт суперника. Аут.

87' Суддя фіксує порушення правил Сергійчуком.

88' "Волинь" намагається атакувати. Голкіпер ловить м'яч. Слабким був удар гостей поля.

89' Богданов вкидає м'яч. Небезпечна гра біля воріт "Вереса". Рівняни вибивають м'яч від воріт. Атака. Гра в центрі поля. Знову гра біля воріт "Вереса".

90' Фінальний свисток арбітра. МАТЧ ЗАВЕРШИВСЯ РАХУНКОМ 1:1. НІЧИЯ.