68657 На Рівненщині знову пройшли "Бурштинові спецоперації" [ВІДЕО]. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині знову пройшли

На Рівненщині знову пройшли "Бурштинові спецоперації" [ВІДЕО]

Спецпризначенці нагрянули у віддалені куточки полісся- На Півночі Рокитнівського району. І там зустріли збройний опір старателів. Втратили два безпілотники, зате здобули трофей - гусеничний болотохід, яким пересувались копачі. Попри гучні заяви про півсотні затриманих - за грати не потрапив ніхто. Аби не провокувати силового конфлікту затриманих довелось відпустити. Але це - поки що.

Головний поліціянт Рівненщини у себе в кабінеті на мапі показує місця найбільш облюбовані старателями - нелегалами. Зокрема і в Рівненському заповіднику - на Півночі Рокитнівського району. Довкола непрохідні болота. Пробратися до клондайку непоміченими - майже неможливо.

Чи не єдиний спосіб обстежити тисячі гектарів - використання безпілотників. Саме завдяки ним і з'ясували - на заповідному болоті працює водночас з тисячу чоловік.

В наслідок спецоперації вдалось вилучити легкий гусеничний броньовик та встановити особи зо пів сотні старателів. Затримувати нікого не стали. Місцева влада критикувати старателів не наважується, а про події того дня тут говорять з осторогою.

Вилучений у старателів броньовик доправили до Рівного. Поліція з Старого Села поїхала. Бурштин миють і далі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: