Червона доріжка, чарівні дівчата в шикарних сукнях, чоловіки в строгих костюмах, спалахи фотоапаратів, блиск, золото, шик. Щороку запам'ятовується церемонія вручення нагород американської кіно академії. Але, чому б не відтворити її ще разок, оформивши весілля в стилі «Оскара», тим самим розбавивши нудні класичні свята.

Обов'язковим атрибутом такого весілля повинна стати червона доріжка. Це один з найбільш пам'ятних моментів Оскара. Зоряні дами позують перед фотографами в вечірніх сукнях, актори чоловічої статі хизуються в строгих костюмах і смокінгах.pic

Приїзд гостей і молодят на весілля слід організувати дотримуючись даного стилю. Червона доріжка перед рестораном або на вході в нього, спеціальний екран, на тлі якого будуть позувати гості, спалахи фотографів і звичайно інтерв'ю гостей перед приїздом молодят. Ці важливі дрібниці створять атмосферу заморської церемонії. Гості з самого початку будуть обділені увагою і відчують себе справжніми голлівудськими зірками. Звичайно, це відіб'ється на їх розкутій поведінці під час урочистостей. Будь-хто хоч раз дивився церемонію вручення Оскара знає, що це досить барвиста і насичена подія. У перервах між розкриттям заповітних конвертів і врученням нагород, виступають знамениті артисти, показують всілякі відео нарізки, ведучий спілкується і обговорює з гостями злободенні теми. Весілля це така ж яскрава і насичена подія, так що поєднати ці дві забави не складе труднощів.pic

За традицією, на початку кіно академія вручає технічні нагороди, а найкращі номінації переносять на кінець вечора. Так і на весіллі, спершу можна роздати другорядні призи, наприклад «кращий тесть», «найкраща весільна роль другого плану». Номінації «Краща весільна пара», або «Краща жіноча весільна роль» залишити на фінал вечора. Кількість і назва нагород визначається організаторами заздалегідь і їх вручення підлаштовується під традиційні весільні події, такі як перший танець молодих, дарування подарунків, продаж весільного торта.

Розкриття конвертів і оголошення лауреатів премії, довірити батькам молодих, друзям, свідкам, маленьким гостям.pic

Торт повинен відповідати обстановці. Його можна зробити використовую кіношну тематику, або просто прикрасити його заповітною золотою статуеткою. Столи гостей і молодят можна прикрасити відео плівкою, а на стінах розвісити фото знаменитих акторів і актрис. В кінці вечора показати заздалегідь змонтований фільм про винуватців свята або про все весілля в цілому. Завершити вечір святковим салютом.

Джерело: www.best-wedding.com.ua