Співзасновниця Rivne Running Club Наталія Прищепа перемогла на дистанції 800 метрів на Всеукраїнських змаганнях. Старт відбувся у суботу, 4 червня, у Луцьку.

Як повідомляє Rivne Running Club, Наталя подолала 800 метрів за 2.00,2, що дорівнює нормативу Майстра спорту міжнародного класу. Цей показник є найкращим результатом серед українок у цьому сезоні. Тренує спортсменку Андрій Попеляєв.

Ще один співзасновник Rivne Running Club Вадим Слободенюк на цих самих змаганнях також здобув перемогу, але на дистанції 5000 метрів. Спортсмен подолав цей відрізок за 14.40,53.

Додамо також, що ще одна рівненська легкоатлетка Олена Колесниченко у забігу на 400 метрів з бар’єрами у жінок фінішувала другою. Однак Олена показала гарний результат – 55,62 с, що дорівнює нормативу Майстра спорту міжнародного класу, і кваліфікації на Олімпійські ігри у Ріо.

Поки що в Олени 4-ий кращий результат серед українок. Тренує спортсменку Подолянка В., Вегнер О.