фото ілюстративне
Уряд розподілив першу субвенцію на розвиток комунальної інфраструктури.

Загалом кошти на спецтехніку отримають 49 громад з усієї України. На Рівненщині – це Сарненська громада. Про це інформують в пресслужбі Рівненської облдержадміністрації.

«Гарна новина для Сарненської громади. Уряд виділив 590 тисяч гривень субвенціі? для громади на розвиток комунальноі? інфраструктури. У тому числі – на придбання техніки. Ці кошти отримає комунальне підприємство Сарненськоі? міськоі? територіальноі? громади «Екосервіс». Держава підтримує громади. І це чудово», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами першого заступника Міністра розвитку громад та територій Василя Лозинського, громади отримають державу допомогу, як авансовий платіж, для придбання нової комунальної техніки, зокрема, техніки для прибирання вулиць, що дозволить підвищити якість послуг.

Утворена Мінрегіоном комісія для оцінки та відбору клопотань та матеріалів, розглянула 112 пропозицій від органів місцевого самоврядування. За результатами перевірки були відібрані заявки від 49 ОМС.

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до держбюджету на 2021, який передбачає збільшення доходів і видатків на інфраструктурні проєкти. Зокрема, передбачено спрямування 100 млн грн місцевим бюджетам на придбання комунальної техніки.

Читайте також: Старі фотографії: як виглядали жителі рівненського Полісся більше ста років тому?