Понеділок: 22.03.10 Помилка ціною у 100 тисяч гривень. Через неуважність суду рівнянка не може отримати компенсацію за вбивство сина У березні 2001 року рівнянка Ніна Рудик втратила свого сина. 30-річного Віктора застрелили у лісі неподалік села Бабин Гощанського району. Це сталося коли він своїм мікроавтобусом віз людей на базар до Одеси.

Вівторок: 23.03.10 М’ясо на деревах з’явилося на україно-білоруському кордоні М'ясо на деревах з'явилося на Рівненщині. А саме поблизу Україно-білоруського кордону неподалік села Вичівка Зарічненського району. 6 підвішених на деревах мішків, у яких було понад 160 кілограмів копченого свинячого бочка, під час рейду виявили прикордонники та працівники податкової міліції.

Середа: 24.03.10 Трагедія на Рівненщині. Два хлопчики провалились рід кригу У Корці два хлопчики провалилися під кригу коли гралися у копанці неподалік будинку. Почувши крики про допомогу, рятувати дітей кинулась їхня сусідка. Вона витягнула їх з води, викликала швидку допомогу і надала першу медичну допомогу.

Четвер: 25.03.10 Дубенчани опинились під ковпаком Дубенська міліція взяла на озброєння камери відео спостереження. З їх допомогою тут сподіваються знизити рівень вуличної злочинності. Поки встановили лише 6 камер. Вони працюють в центральній частині міста. Тепер майдан Незалежності та прилеглі вулиці під цілодобовим наглядом міліції.