На стадіоні "Авангард" у Рівному матч Другої Ліги між командами "Верес" (Рівне) - "Скала" (Стрий).

Головний тренер: Малик Василь

0' Матч розпочався.

1' Верес атакував ворота суперника. М'яч пролетів повз ворота.

5' Гравець "Скали" атакував ворота рівнян, та воротар піймав м'яч.

6' Чергова атака стрийської команди, але Носарєв відбирає м'яч.

7' Любомир Гальчук зробив підкат та отримав зауваження від судді. Жовтої картки не отримав.

11' Костянтин Деревльов спробував пробити, та мяч пролетів над воротами.

14' Вересівці активно атакували ворота "Скали". Деревльов пробиває, але гравці "Скали" відбили м'яч.

14' "Скала" проводить контратаку. Ігор Носарєв зробив підкат та заробив жовту картку.

15' "Стрийська команда пробиває штрафний. М'яч зачепив "стінку" та пролетів над воротами рівнян.

19' Гальчук, Деревльов та Шутов розіграли паси, але не до кінця. М'яч у "Скали".

22' Чергова атака "Вереса". М'яч не досяг воріт.

23' Гальчук атакує. Пробив верхній кут воріт, та воротар встиг відбити.

24' Гальчук відбирає м'яч і переводить на Деревльова. Петро Стасюк у боротьбі за м'яч заробив жовту картку.

26' Гальчук перехопив м'яч у "Скали".

28' Гравець "Скали" вийшов один на один з воротарем "Вереса". Удар. М'яч влучив у штангу.

30' Андрій Білоус грубо зіграв проти гравця "Скали", за що отримав жовту картку.

33' "Верес" вкидає м'яч. У штрафному майданчику боротьба за м'яч. М'яч вибили від воріт.

38' Гравці "Вереса" безуспішно спробували кілька разів пробити ворота "Скали".

Почався другий тайм.

45' Контратака "Вереса". Несміливо зіграли рівняни. Поручинський не втримав м'яч.

49' Заміна у "Вереса". Замість Віталія Дністряна виходить Богдан Скоцький.

52' Шутов б'є штрафний удар. Захист "Скали" відбиває м'яч від воріт.

55' Заміна у "Скали". Замість Назара Кмітя вийшов Олег Квик.

56' Орловський з м'ячем. Воротар "Скали" вчасно відреагував.

57' Борис Орловський забив ГОЛ!!!! Олег Шутов подав кутовий. Борис Орловський забив головою. 1:0

62' Атака "Скали". Рябой піймав мяч, чим врятував команду від штрафного.

Заміна у Скали" Замість Кохмана вийшов Мись.

63' Поручинський пробив у кут воріт, але м'яч пролетів мимо.

69' Андрій Лакуста заробив штрафний.

70' Заміна у "Вереса". Замість Деревльова на поле вийшов Бурдіян.

74' Заміна. Замість Поручинського вийшов Денега.

84' "Верес" розігрує серію пасів і доводить м'яч до воріт "Скали". Стрийські футболісти виводять м'яч від своїх воріт.

85' Штрафний у ворота "Вереса"

89' 1:1!. Гравці "Скали" забили зі стандарту. ГОЛ!

90' Арбітр призначив 5 хвилин додаткового часу.

92' Під час виконання штрафного удару Андрій Білоус зіткнувся з воротарем "Скали". До голкіпера підбігли медики.

93' Денега заробив кутовий. Гравці "Скали" відбили м'яч.

94' Штрафний для "Вереса наприкінці матчу. Перед свистком арбітра.

95' МАТЧ ЗАВЕРШИВСЯ РАХУНКОМ 1:1