Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Епопея з призначенням головного лікаря Рівненського перинатального центру закінчилась

Епопея з призначенням головного лікаря Рівненського перинатального центру закінчилась

Півроку обирали та ще й двічі представляли. Це про головного лікаря Рівненського перинатального центру. Сьогодні колективу першого пологового будинку, де й буде новий медзаклад, урочисто представили нового-старого головного лікаря - Любов Ковальчук. Як далі працюватиме перший пологовий знає ярослав Кухаренко.

Епопея з призначенням головного лікаря рівненського перинатального центру закінчилась. Натомість виникла нова: з представленням. За один день Любов Ковальчук двічі презентували працівникам медзакладу та журналістам. Вперше вранці, вдруге - вже по біді. Близько одинадцятої на зустріч з новим керманичем перинатального зібралися близько півсотні медиків. Усіх турбувало лише одне питання - кадрове. Любов Ковальчук лікарів заспокоїла. Переконує, кадрової революції не буде.

Працівники пологово кажуть, новим керівником задоволені. Переконують, для них цей головний лікар не новий, адже і раніше доводилося працювали під керівництвом Любові Ковальчук.

Офіційно до роботи Любов Ковальчук приступить лише за два тижні. Розповідає, роботи і нині вистачає. Адже потрібно зареєструвати статут перинатального, придбати сучасне обладнання. Добре, хоч кошти на нього є. Ще у квітні з обласного бюджету виділили майже сім мільйонів гривень.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: