Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські діти — одні з найкращих у східних танцях

Рівненські діти — одні з найкращих у східних танцях

Це доводить уродженка Рівного школярка Христина Боярчук. На чемпіонаті світу вона виборола бронзу. Дівчинка займається танцями в клубі "Орхідея" Палацу дітей та молоді.

З цим танцем Христинка здобула третю сходинку на Чемпіонаті світу зі східних танців Беллі-Данс, який відбувся у Тернополі. Дівчинка вже три роки займається у клубі східного танцю „Орхідея” Рівненського палацу дітей та молоді. Щодня репетирує, перед фіналом каже дуже хвилювалася. Нині мріє про перемогу в класичних танцях.

На репетиції чи змаганні завжди з дівчинкою її мама. Жінка зізнається донька постійно в танцях, завжди щось нове видумує, і вдома танцює. Тому всіляко підтримує Христину. 60 учасників Чемпіонату світу представляли Рівне. Загальний доробок понад 10 нагород різного ґатунку. Пані Оксана керує ансамблем „Орхідея”. З Христиною репетирує 2 роки. Розповідає, дівчинка не перестає дивувати, завжди активна, готова до нових танців і не втомлюється.

Важка праця над собою і ти чемпіон - ось секрет успіху Христинки. За три роки вона стала третьою у світі. І зупинятися не збирається, на черзі нові турніри де дівчинка буде в ранзі фаворита.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: