Сьогодні, 19 вересня, на рівненському стадіоні "Авангард" відбувся матч "Верес" (Рівне) - "Барса" (Суми).

Рівняни зібрались на стадіоні, та активно підтримували рідну футбольну команду впродовж усієї гри.

Перший тайм матчу завершився нічиєю. 45 хвилин минули швидко, але без значимих моментів. Та в другому таймі рівненський "Верес" виправив ситуацію зі значною перевагою на свою користь.

Олександр Лакуста відкрив рахунок на 49-ій хвилині. Вже на 54-ій хвилині Любомир Гальчук забив штрафний у ворота суперника. І вже за хвилину 55' - Ігор Поручинський забив останній третій м'яч сьогоднішнього матчу у ворота сумчан.

Наприкінці матчу рух мало не став 4:0. Втім суддя помітив офсайд. Попри це гра закінчилась блискучою "чистою" перемогою "Вереса" над сумською "Барскою".