У Рівному на стадіоні "Авангард" відбувається поєдинок другої ліги Чемпіонату України із футболу. На футбольному полі сьогодні зійшлись команди ФК "Верес" (Рівне) та ФК "Барса" (Суми).

Вже традиційно перед початком матчу розважальна програма. Фанати взяли участь у флешмобі "Хвилю тримай".

Головний тренер: Ісаєв Володимир

0' - МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

3 ' - перший аут.

4 ' - Штрафний у виконанні Олега Шутова.

7 ' - невдалий пас від Гальчука Любомира.

8' - Ще один штрафний у виконанні Шутова.

11' - штрафний для "Вереса".

15' - Сумчани розпочали свою атаку.

16' - 9-й номер "Барси" Валерій Макаров зіграв проти правил і підбив півзахисника "Вереса".

17' - "Барса" готується до штрафного.

20' - Рівняни перехопили м'яч. Шутов з м'ячем.

21' - НЕБЕЗПЕЧНИЙ МОМЕНТ. Рівняни не змогли забити перший гол матчу.

22' - гравець "Вереса" отримав підніжку.

23' - Шутов пасує Цурупіну. Пас на Шутова. Не вдалось Шутову довести мяч до воріт.

27' - рівняни атакують по правому флангу. Аут для "Барси".

30' - "Барса" розпочала атаку.

31' - Гальчук порушив правила.

33' - Небезпечний момент. Рівняни вдало розіграли м'яч, але воротар "Барси" не допустив голу.

36' - рівняни атакують.

37' - М'яч від "Вереса" пролетів повз ворота "Барси".

44' - Процишин ("Барса") та Лакуста ("Верес") в погоні за м'ячем зіткнулись головами. До Локусти підбігли лікарі.

45' - перший тайм матчу завершився з нічийним рахунком 0:0. Додаткового часу суддя не призначив.

46'- Розпочався другий тайм. Заміна - замість Цурупіна та Каськова виходять Скоцький та Коблюк.

48' - жорстко грає "Барса".

49' - ГОООООЛ!!!! Олександр Лакуста ("Верес") відкрив рахунок цього матчу.

54' - ГОООООЛ!!! Любомир Гальчук забив пенальті.

56' - Ігор Поручинський забив ТРЕТІЙ ГОЛ!!!

57' - "Барса" намагається контратакувати і втрачає м'яч.

61' - гравець "Барси" навмисне штовхнув футболіста "Вереса". Суддя не помітив.

63' - м'яч у Скотського.

65' - Заміна Олега Шутова на Тараса Овчара.

66' - м'яч у положенні поза грою.

71' - Владислав Зрибняку з "Барси" медики надають допомогу. Футболіст покинув поле з допомогою лікарів.

75' - напружений момент. Штрафний у ворота "Барси".

78' - м'яч вилетів за межі стадіону.

79' - небезпечний момент для "Барси", але воротар відбив м'яча.

82' - міг бути гол, але суддя показав - офсайд.

86' - штрафний у ворота "Барси".

88' - небезпечний момент біля воріт "Барси".

90' - суддя призначив 3 хвилин додаткового часу.

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "ВЕРЕС" ПЕРЕМІГ З РАХУНКОМ 3:0!