На черговій сесії Рівнеради сперечалися через кандидатури народних засідателів у міський суд. Дійти згоди, хто займе ці посади, депутати так і не змогли. Цим поставили під загрозу розгляд окремих цивільних справ.

На черговій сесії Рівнеради чи не найбільше сперечалися про народних засідателів міського суду. Рівнерада затверджує їх раз на чотири роки. Список формують у міському суді на основі пропозицій від установ та організацій, що брали участь у судових розглядах в останні роки. Засідателі беруть участь у розгляді цивільних справ, що стосуються усиновлення, примусового лікування, визнання дієздатності особи тощо.

У попередні роки список засідателів затверджували практично без обговорень. Цього разу депутати звернули увагу на те, що до переліку з 40 осіб не потрапили представники громадських та правозахисних організацій. Останні кажуть, не подали пропозицій бо не знали про формування цього списку. Зрештою після запеклих суперечок народних засідателів вирішили затвердити на наступній сесії.

Не оминули депутати питань, які стосуються фінансів та благоустрою. Керівники міста бідкаються, доки не затверджений бюджет, не проводяться ремонти та опорядження. І хоч грошей бракує, чиновники уже мають задуми як зробити місто кращим.

Вирішували у сесійній залі і майнові питання. Щоправда тут обійшлося без суперечок. Оперативно проголосували майже за 70 пунктів порядку денного та завершили засідання. Пообіцяли зібратися на чергову сесію менш як за місяць.