З 4-го по 8-ме серпня в місті Гродно Республіки Білорусь проходив VI Чемпіонат світу з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та юніорів. У традиційному щорічному спортивному дійстві взяли участь найбільш підготовлені команди з 9 країн світу.

Приємно відзначити, що до складу збірної команди України увійшли і юні спортсмени Головного управління ДСНС у Рівне нській області, Іван Дем’янчук та Антон Томашевський.

Юні спортсмени збірних команд, що поділилися на 3 вікові групи, змагалися у 4-х видах: подолання стометрової смуги з перешкодами, підйом штурмовою драбиною у вікно 2-го та 3-го поверхів навчальної вежі, пожежна естафета та бойове розгортання від пожежної мотопомпи.

За результатами змагань з усіх чотирьох видів команда збірної України виборола 3-те загальнокомандне місце. Другу сходинку п’єдесталу посіла збірна Росії, а переможцями Чемпіонату світу серед юнаків з пожежно-прикладного спорту стали спортсмени з Чехії.