19 липня стартував новий сезон стрітбольної ліги FCA Streetball League. Вуличний баскетбол, іншими словами стрітбол, став досить популярним у Рівному. Вже три роки поспіль, щоліта, спортсмени змагаються за першість в даному виді спорту.

Наразі, відбувся вже 3 тур чемпіонату 2015. Переможцями туру стала команда RIVNE RAYON. За 1 місце вони отримали фірмові спортивні пляшки для води. Трішки не пощастило команді РДГУ, які посіли 2 місце і отримали фірмові футболки.

pic

За підсумками двох турів, лідирує команда RIVNE RAYON, яка має 200 балів. На другому - команда РДГУ з 180 балами. Третє місце - команда Baltic House, яка має 150 балів.

pic

pic

Чемпіонат триває. Попереду ще 2 тури та фінал. Наступний 4 тур відбудеться на майданчику по вул. Черняка.

А поки що, пропонуємо переглянути ролик 3 туру.