Туш для брів та вій
Так звана "Ленінградська" туш була в косметичному арсеналі у кожної дівчини. Перед застосуванням її потрібно було зволожити, тому багато хто в неї просто плював. А найвідчайдушніші перед тим, як нанести туш, підкручували вії гарячою ложкою.
Лак для волосся
Пишна зачіска була одним із головних трендів того часу. Для створення цього дива перукарського мистецтва використовувався лак для волосся "Прелесть". Цей лак дійсно фіксував, та так, що кучері могли триматися три дні. Були, звичайно, і недоліки: липкість, ефект "пластикового волосся" і вельми специфічний запах.
Пудра "Ленінградська"
Така пудра мала специфічний солодкуватий запах. Випускалися пудри для різного типу шкіри. Наприклад, пудра «Ленінградська» була для нормальної і жирної шкіри. А деякі радянські жінки, щоб зробити тон обличчя рівним, навіть використовували тальк та зубний порошок.
Тональний крем "Балет"
Крем лягав щільною плівкою, шкіра під ним не дихала, ні про яку легкість текстури ніхто навіть не мріяв. Тому маскували недоліки саме "Балетом" найбільш сміливі та винахідливі жінки.
Лак для нігтів Kiki
У середині 80-х з'явилися блискучі лаки неймовірних відтінків марки Kikі. Якість яких була, відверто кажучи, жахлива, нігті від них псувалися, але краса потребує жертв. Тому справжні модниці обожнювали Kiki.