Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівняни почали отримувати закордонні паспорти

Рівняни почали отримувати закордонні паспорти

Поки лише ті, хто подав заяви ще у грудні. Підприємство-виробник відновило свою роботу і до Рівного надійшло більше тисячі документів нового зразка. Але на цьому процес знову завмер, тож коли чекати наступної партії - поки неясно. Анна Яцук вивчала перспективи.

За грудень паспорти отримали, а от за січень знову проблема. Дев'ятсот вісімдесят громадян, які подали документи на отримання закордонного паспорта у середині зими - знову чекають. Підприємство, яке виготовляє полікарбонатну сторінку, без якої паспорт вважається недійсним, вкотре зупинилось. Нині у відділі у справах громадянства запасаються паспортами старого зразка бо екстрених випадків для їх видачі побільшало.

Працівники паспортного столу запевняють, нині клієнтів у них поменшало. Мовляв, всі хто хотів паспорт вже виготовили, а ті кому не горить поки не поспішають. Бо знають про нинішню нестабільність.

Втім є й такі громадяни, які спочатку поспішають виготовити паспорт, а потім місяцями не приходять його забирати. Як результат, потрібно доплачувати за його отримання.

Паспортисти заспокоюють, люди, які подали у січні документи на отримання закордонного паспорта отримають його не пізніше березня. Адже згідно з законом - паспорт оформлюється до трьох місяців.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: