Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Маленькі життєві радощі стають майже недосяжною розкішшю

Маленькі життєві радощі стають майже недосяжною розкішшю

Карамель, цукерки, шоколад... Продукція місцевої кондитерської фабрики здорожчала вже на 17 відсотків. І повернення до старих цін сподіватися не доводиться. Про те як із наших буднів зникають останні крихти солодкого життя - Анна Яцук.

Робота на рівненській кондитерській фабриці кипить. Щодня з контейнерів сходить мармелад, вафлі, карамель, смоктунці та шоколадні цукерки. Загалом 180 найменувань продукції. Після здороження цукру на фабриці зробили перерахунок і підняли ціни на 17%.

Продавці цукерок вже встигли перемалювати цінники. Кажуть, подорожчали всі солодощі. Як результат — поменшало клієнтів.

Бабця Василина купила на три гривні карамелі. Каже, шоколадні цукерки віднедавна для неї справжня розкіш. Іншому рівнянину грошей вистачило лише на хліб та 200 грамів печива. Про цукерки й мова не йде.

Виробники цукерок й самі нарікають на здороження цукру. Кажуть, ціна й справді стала майже космічною. І це при тому, що Україна багата на цукор.

Чекати здешевлення солодощів їх виробники вже не радять. Кажуть, відбудеться це лише тоді, коли можновладці схаменуться і знизять ціни на цукор та інші продукти, які є складовими цукерок.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: