Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
За порушення на виборах взялася обласна прокуратура

За порушення на виборах взялася обласна прокуратура

Туди передали 45 заяв, але жодної кримінальної справи не порушено. Усі повідомлення працівники прокуратури перевірили та крім жартівників значних порушень не виявили. Деталі розповість Ігор Шумик.

Найбільше заяв у прокуратуру про порушення виборчого законодавства надіслали представники політичних партій. Аж 22 звернення. Утім, усі вони не знайшли підтвердження у ході перевірки. Частину заяв прокурори скерували в окружні комісії чи в міліцію, бо вони не в рамках повноважень прокуратури.

Жодної кримінальної справи, яка б стосувалася виборів у прокуратурі поки не порушили. Нині у 8 матеріалах тривають перевірки. Але найбільша проблема як довести провину, у більшості повідомлень просто не знайти винного, як от у підкупі виборців. 14 заяв такого змісту перевірили працівники прокуратури.

І все-таки Вибори президента на Рівненщині відбулися без грубих порушень - такий вердикт прокуратури. Там до них розпочали готуватися ще в жовтні, створили робочу групу і навіть працював телефон довіри. Тому багато випадків встигли перевірити ще до початку виборів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: