Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У районах на битву зі сніговими заметами виходить важка артилерія

У районах на битву зі сніговими заметами виходить важка артилерія

Розчищення дороги - справжнє видовище. Хоча й доволі недешеве для бюджету. Ігор Шумик сьогодні встигав усюди, навіть помилуватися сніговими фонтанами. Тепер і нам покаже.

Так борються з сніговими заметами в Гощанському районі військова снігоочисна техніка перетворює кучугури в гніговий фонтан.

Щоправда не усі райони мають ці автомобілі. На Рівненщині шестеро таких уралів. І використовують їх в екстрених ситуаціях. За день автомобіль може розчистити до двадцяти кілометрів дороги, але спалити півтони палива.

І хоча автомобіль потужний — часто і йому важко впоратися з сніговимим наметами. Тож не обійтися без старих перевірених тракторів.

На Гощанщині понад 200 кілометрів дороги. Тому працівникам автодору особливо взимку несолодко. Працюють вдень і вночі, а перед виборами навантаження ще більше.

Керівництво району пишається, з такою технікою найсуворіші зими не страшні. Нині перед другим туром виборів президента проїзд розчищений чи не у кожне село, працюватимуть дорожники і у день голосування.

Снігоочисний автомобіль призначений лише для міжміських доріг. Якби ж такий працював у Рівному,кажуть шляховики, то вже за тиждень трансопртні артерії обласного центру були б як влітку.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: