Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Наочний посібник із Рівнезнавства подарував усім навчальним закладам міста Видавничий дім

Наочний посібник із Рівнезнавства подарував усім навчальним закладам міста Видавничий дім "ОГО"

Цикл фільмів "Сім чудес Рівненщини", підкріпить теоретичну базу мальовничим і пізнавальним відеоматеріалом про історичні перлини рідного краю. У планах Видавничого дому "ОГО" - забезпечити такими дисками школи усієї області.

Сто дисків "Сім чудес Рівненщини" сьогодні Видавничий Дім ОГО передав всім навчальним закладам міста. Найбільше, він допоможе учням у вивчені предмету Рівнензнавство. Адже літератури про нашу область є чимало, зізнається начальник міського управління освіти Віталій Новак, а от підкріпити її відеоматеріалом вчителі не можуть.

До диску входить сім фільмів про визначні місця на Рівненщини — поліську вузькоколійку, поле Берестецької битви, Острог, Дубенський замок, Межирицький та Корецький Свято-Троїцький монастирі та Тараканівський форт. Всі, хто ні разу не подорожував Рівненщиною, зможуть тут її наочно побачити, а школярі ще й вивчити.

Диски "Сім чудес Рівненщини" не продаються, розтиражовані лише для передачі у навчальні заклади міста. У найближчому майбутньому їх планують передати ще й в область.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: