Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Крига скресла — готуйтеся до ремонту

Крига скресла — готуйтеся до ремонту

Три розбиті автомобілі — перші жертви летючих бурульок у Рівному. Крига впала просто на транспорт, припаркований у дворі офісного центру. Водії вимагають компенсації від закладу, адміністрація киває на погоду. Обережно: відлига! - наочне застереження від Ольги Міхньов.

Приїхали на роботу — припаркувались біля офісного центру. Уже за кілька годин власники трьох автівок забули про поточні справи — крига, що звалилася з даху будівлі понівечила їх транспорт.

Жодних застережень про небезпеку на стоянці не розміщено. Та й машини знаходилися за п'ять метрів від приміщення. Тож ж таких наслідків навіть не очікували.

Жоден з автомобілів не застрахований. Власники очікують, що адміністрація офісного центру витрати за ремонт візьме на себе. Менеджер-адміністратор радиться з львівськими власниками будівлі.

Арбітром на місце пригоди, постраждалі викликають дільничного інспектора — щоб той зафіксував випадок. Адже планують відстоювати свої права законним шляхом. І хоча збитки немалі, самі ж водії кажуть — добре, що хоч обійшлося без людських жертв.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: