Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Костопіль - на порозі екологічної катастрофи

Костопіль - на порозі екологічної катастрофи

У цьому впевнений голова районної ради. Загроза виникла з боку приватного сміттєзвалища поблизу райцентру, на яке звозять тонни побутових відходів із Тернополя. Там сміттєзвалювальні полігони переповнені, тож своє сміття із сусідньої області вирішили відправляти на Рівненщину. І може все було б не так страшно, якби поруч приватного звалища не знаходилися міський водогін Костополя і нове кладовище.

Рівненщина перетворюється на великий смітник. Під Костопіль тоннами звозять побутові відходи з Тернополя, де сміттєзвалювальні полігони переповнені і вже нічого не приймають. На Костопільському сміттєзвалищі робота кипить цілодобово. Багатотоннажні фури приїжджають навіть вночі.

Сміттєзвалище під Костополем належить місцевому фермерському господарству. Його директор Віктор Свинарський уклав з тернополянами договори про вивіз сміття і відтоді побутові відходи з Тернополя помандрували на Рівненщину.

Та тернопільське сміття на Рівненщині подобається не всім. Особливо - голові Костопільської райради Віктору Талащуку. Він цілком серйозно заявляє: у майбутньому це може мати катастрофічні наслідки для міста. Поруч - нове кладовище і міський водогін, в якому вода і без того не відповідає державним нормам.

Втім, нічого протизаконного у своїй роботі Віктор Свинарський не бачить. Він запевняє, що нічого не порушував і як доказ показує необхідні дозволи.

Костопільські чиновники тимчасово припинили роботу сміттєзвалища. Поки не з'ясують чи законно тут приймають сміття з Тернополя. Проте, для місцевих жителів це слабка втіха. Якщо порушень не знайдуть, вже влітку Костопіль і навколишні села ризикують опинитись у полоні смороду і залишитись без чистої води.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: